Pashagaming QR Kod İle Ödeme İçin Ne Yapmam Gerekir

QR kod yöntemini kullanmak suretiyle, pashagaming sitesi hesaplarınıza hızlı bir şekilde, güvenli bir şekilde ve kısa süreler içerisinde para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Pashagaming QR kod ile ödeme için ne yapmam gerekir? Sorusunun karşılığında, öncelikli olarak bankalar üzerinden adınıza tanımlı bir hesap açmanız gerekecektir. Açmış olduğunuz hesabın içerisinde para bulunmalıdır. Hesabınızı internet bankacılığı kullanımına açtırmalısınız. Bu şartları sağlayan bir hesap açtıktan sonra, akıllı cihazınıza yani cep telefonunuza, iOS ya da Android mağazalarının içerisinden mobil uygulamayı, bankanın, çalıştığınız, hesap açtırdığınız bankanın, mobil uygulamasını indirmelisiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra ise, 2. bir cihazdan, bilgisayarınızdan ya da 2. bir akıllı cihazdan siteyi açmalısınız.

Pashagaming QR Kod İle Ödeme Nasıl Yapılır?

İşlem oldukça basittir. Önce yukarıdaki şartları sağlayan bir hesabınız bulunuyor ise, cep telefonu üzerinden  banka hesabınıza giriş yaparsınız. Para çek bölümünü bulur ve bu bölüm içerisinden, QR kod ile para çekme yöntemini tercih edersiniz. Yöntemi tercih ettikten sonra, paranın çekileceği hesap bölümünü bulur, içinde para bulunan hesabı tercih eder ve göndereceğiniz para miktarını yazarsınız. Bilgisayar üzerinden pashagaming sitesini açarsınız. En alt bölgede, QR kod ile para şeklinde yazılı bir bölüm olduğunu görürsünüz. Buraya tıklarsınız, cep telefonundan giriş yaptığınız bankanın ismini bulur, işaretlersiniz ve müşteri temsilcisinin ekrana bir kod göndermesini beklersiniz. Ekrana kod yansıtıldıktan sonra, cep telefonunda açık halde bulunan ekrandaki kod okuyucu bölümünü bilgisayar ekranının üzerine yaklaştırır, kodun okunmasını sağlar ve işleme onay verirsiniz.

Pashagaming QR Kod İle Ödeme Güvenli mi?

QR kod yöntemi ile pashagaming sitesi hesaplarına para gönderme işlemleri konusunda, güvenlik açısından bir tereddüt bulunmamaktadır. İki yönlü güvenlik tedbiri alınmıştır. Birincisi bankacılık işleminin, mobil bankacılık işleminin uygulanması ve banka tarafından alınan güvenlik tedbirleridir. İkincisi, pashagaming sitesinin ana sayfasının kullanılması nedeniyle gündeme gelen, pashagaming sitesi tarafından alınmış olan güvenlik tedbirleridir.

Pashagaming QR Kod İle Ödeme Hızlı mı?

Son dönemlerde oldukça sık bir şekilde kullanılan ve üyeler tarafından da talep edilen QR kod ile ödeme yöntemi, pashagaming sitesinde de aktif halde bulunmaktadır. Pashagaming QR kod ile ödeme işlemi, minimum 5, maksimum 15 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Verilen süreler işlem yoğunluğuna göre değişiklik göstermekte olup, hızlı bir şekilde para transfer işlemi gerçekleştirilir. Bu sürelerin içerisinde, banka hesabına giriş yapılması, pashagaming sitesi tarafından kodun ekranlara gönderilmesi, okutulması, onay verilmesi gibi işlemler dahildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir